Vi finns i Lundo, här finns lager och huvudkontor
Rengaskuja 3, 21410 Vanhalinna

Närpes lager och kontor
Skogsängsvägen 2, 64200 Närpes

Växel: 0207 402400
Fax: 0207 402401


Jouko Narvanmaa
Verkställande direktör
0500 740 286
jouko.narvanmaa@helle.fi

Kati Nurminen
Reskontra
040 7474 978
kati.nurminen@helle.fi

Kari Hagsberg
Förnödenheter, biologisk bekämpning, logistik
040 5916 151
kari.hagsberg@helle.fi

Antti Soininen
Bevattning, biologisk bekämpning, automatik
0400 293 080
antti.soininen@helle.fi

Auvo Toivola
Växthusgrönsaker, frön, bekämpningsmedel, biologisk bekämpning
0400 829 673
auvo.toivola@helle.fi

Marja Salomaa
Frön
0400 293 037
marja.salomaa@helle.fi

Tanja Nieminen
Frön
0400 293 039
tanja.nieminen@helle.fi

Antti Koski
Frön frilandsgrönsaker och förnödenheter
045 6345 500
antti.koski@helle.fi
Mika Ahlqvist
Frön till växthusgrönsaker
050 476 5990
mika.ahlqvist@helle.fi

Niklas Narvanmaa
Partiförsäljning och marknadsföring
0400 721 878
niklas.narvanmaa@helle.fi

Jaakko Toivola
Belysning, nedläggning av plantor och belysning, maskiner, elektrifiering
040 5933 400
jaakko.toivola@helle.fi

Sabina Nordström
Odlingsförnödenheter, biologisk bekämpning, plantor till bärväxter
040 5773 788
sabina.nordstrom@helle.fi

Jesse Helle
Växthus, byggande, konstruktion, odlingsbord, sallatsodlingslinjer, odlingsrännor, gardiner
040 1565 407
jesse.helle@helle.fi

Ari Heinonen
Automatik montör
0400 328 521
ari.heinonen@helle.fi

Börje Svahlskulla
Närpes
040 5907 771
borje.svahlskulla@helle.fi
Fax. 020 7402 426

Peter Kortell
Närpes Automatik montör
040 4848 649
peter.kortell@helle.fi

Kent Rönnholm
Närpes
040 750 7881
kent.ronnholm@helle.fi

Henri Kumlander
Lagret, odlingsförnödenheter
050 313 5111
henri.kumlander@helle.fi
Antti Aaltonen
Frön till frilandsgrönsaker
050 344 3622
antti.aaltonen@helle.fi

Tiina Välke
Odlingsförnödenheter och plantor till bärväxter
050 470 9980
tiina.valke@helle.fi

Marko Korkeaniemi
Växthuskonstruktioner och automatik, montör
050 410 1880
marko.korkeaniemi@helle.fi
Taina Niiniö
Packning och leveranser
0400 286 730
taina.niinio@helle.fi